All Categories / Tüm Kategoriler

Click on Titles which you would like to view related video list

İlgili Videoların Listesini görmek için Başlıkların üzerine tıklayınız

Walkthroughs / Tam Çözümler

(EN) Videos, with or without commentary, of All kind of Games from the beginning till the end to share all my expriences, my gaming abilities and my solutions to complete the games.  Walkthrough videos are divided into parts to be helpful for players to find the solutions easier, where they face a problem or can not find a way to continue further in the games.

(TR) Oyunları bitirmek için tüm oyun tecrübelerimi, oyun oynama tekniklerimi ve çözüm bulma becerilerimi paylaştığım, her tür oyunun baştan sona videoları. Tam Çözüm Videoları, oyuncuların zorluk ve problemlerle karşılaştıkları veya oyunlarda daha ileriye gitmek için yol bulamadıkları yerlerde diğer oyunculara çözüm yollarını daha kolay keşfetmelerine yardımcı olabilmek için parçalar halinde sunulmaktadır.

 

Game Review & Compilation Videos / Oyun İnceleme & Derleme Videoları

(EN) This section includes the reviews and evaluations of any kind of games for the players who did not try the games to provide an idea about the game. It also presents all kind of game videos consist of compilation of the best, funniest, wierd or most interesting moments expreinced during the games. These videos are usually short length videos to share with audience who are lazy to watch or play whole game or not interesting to watch long videos about games.

(TR) Bu kısım oyunları denemeyen oyuncuların fikir edinebilmesi için oyun hakkındaki inceleme ve değerlendirme videolarından oluşmakta. Ayrıca oyun süresince tecrübe edilen en iyi, en komik, en acayip veya en ilginç anların derlemesinden videolarını bu kısımda bulabilirsiniz. Bu videolar genelde kısa süreli olup bütün oyunu oynamaya veya seyretmeye üşenen ve uzun oyun videolarına ilgisi olamayan izleyicilerle paylaşılan videolardır.